Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Skip Navigation Links
Ballina
Për shitjeExpand Për shitje
Me qiraExpand Me qira
Për ne
Kontakti
Kyçu
Referenca #
Lloji
Kategoria
Shteti
Qyteti
Lagja
Vendi
Çmimi
Nr.Dhomave
 
Ref: 1987 Prishtinë > Qendra Shitje > Banesë


67000 €
37 m²

Shitet banesa ne qender te Prishtines, 37m2, kati I pare cmimi 67.000euro I negociushem. Shume e pershtatshme per zyre dhe per banim. ...
Ref: 1985 Prishtinë > Qendra Shitje > Banesë


170000 €
56 m²

Shitet banesa perballe hotel “Grand” kati I dyte, banesa ka 56m2 me dokumentacion, banesa ka nje pamje shume te bukur ne Sheshin “Zahir Pajaziti”. Cmimi 170.000euro. ...
Ref: 1984 Prishtinë > Qendra Shitje > Banesë


170000 €
65.20 m²

Shitet banesa superluksoze ne qender te Prishtines perballe hotel “Grand”, kati I trete, banesa ka 65.20m2, me dokumentacion, ka dy ballkona, pamje ne te dyja anet e objektit, teresisht e renovuar, ka ...
Ref: 1982 Prishtinë > Bregu i Diellit Shitje > Banesë


1000 €
65 m²

Shitet banesa 65m2 ne dokumente, ne Bregun e Diellit, te Furra Qerimi 1. Banesa eshte ne katin e peste, ka lift, banesa ka nje dhome dite, nje kuzhine, dy dhoma gjumi, 2 banjo dhe terase. Çmimi esht ...
Ref: 1981 Prishtinë > Dardania Shitje > Banesë


80000 €
58 m²

Shitet banesa 58m2, ne Ulpiane, me dy dhoma te gjumit. Banesa eshte ne katin e katert, ka nje dhome dite sebashku me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo dhe terase. Banesa eshte komplet e renovuar dh ...
1 / 60
 
 
© 2009 / 2013 OMEGA Powered by: SoftDesign